SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
79 855 €
(2 101 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Przejazd, Kielce

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Biuro Nieruchomości TWOJE M prezentuje Ofertę sprzedaży mieszkania Idealne mieszkanie dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Prezentujemy Państwu na s...

Nadstropje:
1. nadstropje od 2
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Przejazd, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TWOJE M KIELCE

Tomasz Kiek

Podobni oglasi