SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
80 417 €
(2 978 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Starodomaszowska, Kielce

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,3m2 , zlokalizowane na 3 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszo...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Starodomaszowska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Podobni oglasi