SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 646 €
(1 887 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Świętej Weroniki, Kielce

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon loggia, bez piecyka gazowego Prezentujemy Pa...

Nadstropje:
10. nadstropje od 10
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Świętej Weroniki, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TWOJE M KIELCE

Daria Dulęba

Podobni oglasi