SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
72 874 €
(1 619 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Piekoszowska, Kielce

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

TYLKO U NAS ! Biuro Nieruchomości TWOJE M Prezentuje ofertę sprzedaży Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Kielcach przy ul. Piekoszowskiej - w bar...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Piekoszowska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TWOJE M KIELCE

Karolina Kobus

Podobni oglasi