SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
145 064 €
(3 154 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Żurawia, Kielce

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaDa

Opis

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowc...

Ostalo
Starost oglasa: 217 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Żurawia, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Podobni oglasi