SUPA24
114 919 €
(2 947 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Klonowa, Kielce

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

- OFERTA DEWELOPERSKA - BRAK podatku PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ - 5 letnia rękojmia deweloperska - odbiór mieszkania w IV k...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 237 dni
Posodobljeno: 237 dni

Lokacija

Klonowa, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NBN Nieruchomości

Biuro Obsługi

Podobni oglasi