SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
66 610 €
(2 664 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Klonowa, Kielce

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 25,52 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w są...

Ostalo
Starost oglasa: 244 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Klonowa, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski

Podobni oglasi