SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
346 152 €
(3 427 € / m²)
Prodaja
4
1
101 m²
Poleska, Kielce

spalnica4
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lokalizacja: Ul. Poleska, w sąsiedztwie sklepów, zaledwie 5 minut od galerii handlowej. Okolica cechuje się spokojem i ciszą, zapewniając jednocześnie...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 276 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Poleska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Karol Śpiewak

Podobni oglasi