SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
175 690 €
(1 952 € / m²)
Prodaja
4
2+
90 m²
Warszawska, Kielce

spalnica4
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,04 m2 zlokalizowane na III piętrze kameralnego bloku przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa ...

Ostalo
Starost oglasa: 441 dni
Posodobljeno: 440 dni

Lokacija

Warszawska, Kielce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

AS NIERUCHOMOŚCI

Mariusz Karyś

Podobni oglasi