SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
164 711 €
(2 614 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Fabryczna, Katowice

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

MIESZKANIE W WYSOKIM STANDARDZIE! Oferta na wyłączność Oferujemy do sprzedaży komfortowy apartament na nowym osiedlu w Katowicach Ochojcu (ul.Fabrycz...

Ostalo
Starost oglasa: 481 dni
Posodobljeno: 459 dni

Lokacija

Fabryczna, Katowice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ASTON

Aston Katowice

Podobni oglasi