SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
111 439 €
(2 026 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Adama Mickiewicza, Katowice

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Oferujemy na sprzedaż nieszkani w Śródmieściu Katowic, tuż obok Galeri Katowickiej i Dworca PKP ! To niezwykle atrakcyjna oferta ze względu na doskon...

Ostalo
Starost oglasa: 476 dni
Posodobljeno: 475 dni

Lokacija

Adama Mickiewicza, Katowice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MDK SILESIA

Magdalena Kołton

Podobni oglasi