SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
49 524 €
(1 077 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Katowice

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

a sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Boya-Żeleńskiego 112/4 w dzielnicy Kostuchna. Lokal jest dwustronny, co zapewnia dobre doświe...

Nadstropje:
1. nadstropje od 1
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Katowice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VERITAS

Marek Wąsik

Podobni oglasi