SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
161 324 €
(2 645 € / m²)
Prodaja
2
1
61 m²
Świętego Huberta, Katowice

spalnica2
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaDa

Opis

To jest mieszkanie, którego szukasz! MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM ! 100% bezczynszowe! Katowice - Brynów - Ptasie osiedle. Topowa lokalizacja wejście pod d...

opremljeno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Świętego Huberta, Katowice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VERITAS

Leszek Czura

Podobni oglasi