SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
134 587 €
(2 991 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski

Podobni oglasi