SUPA24
Balkon; razgled
Terasa; razgled
Kuhinja; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog
129 411 €
(3 498 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

spalnica2
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Zagajnik nr 6 Apartament nr 4 położony na parterze , od strony zachodniej powierzchnia 37,1 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpok...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski

Podobni oglasi