SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Dnevna soba; razgled, nujna prenova, naravna svetloba
Dnevna soba; nujna prenova, naravna svetloba, razgled
179 026 €
(3 255 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Apartament nr 10 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 5 5,45 m2 W skład apartamentu wchodzi: sa...

Ostalo
Starost oglasa: 241 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Walerego Wróblewskiego, Jelenia Góra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Roksanes Żukowski

Podobni oglasi