SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
58 879 €
(1 280 € / m²)
Prodaja
3
1
46 m²
Cieplicka, Jelenia Góra

spalnica3
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - Jelenia Góra, ul. Cieplicka Na sprzedaż oferuję mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone na parterze...

Ostalo
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 205 dni

Lokacija

Cieplicka, Jelenia Góra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Andrzej Razmus

Podobni oglasi