SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
101 087 €
(1 313 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Generała Józefa Kustronia, Grudziądz

spalnica4
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Grudziądz, os. Lotnisko, ul. KustroniaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powi...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Generała Józefa Kustronia, Grudziądz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Michał Jaszewski

Podobni oglasi