SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
171 216 €
(2 594 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Długa, gmina Wieliczka

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech...

Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Długa, gmina Wieliczka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz

Podobni oglasi