Seznam ponudb
16
16
16
74 186 €
(1 325 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
gmina Tuchola
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
56 m²
kopalnice
[email protected]
: 573 095 359Nowa niższa cena!!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyremo...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Nadstropje
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Starost oglasa:
500 dni
Posodobljeno:
447 dni
Prijavi oglas
Lokacija
gmina Tuchola
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.