Seznam ponudb
14
14
14
136 551 €
(2 167 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
gmina Siechnice
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
63 m²
kopalnice
NIE SZUKAJ DALEJ OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ
Do sprzedania mieszkanie około 63,60 m² , balkon duży tarasowy w dzielnic...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni
Prijavi oglas
Lokacija
gmina Siechnice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.