SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
154 609 €
(2 666 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Jaśminowa, gmina Siechnice

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, Wrocław /Krzyki. Bestate Nieruchomości Wrocław oferu...

Ostalo
Starost oglasa: 38 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

Jaśminowa, gmina Siechnice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BESTATE Nieruchomości

Wiesława Stasiak

Podobni oglasi