SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
57 006 €
(1 163 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Rybna, gmina Przemków

spalnica2
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573087693          Mieszkanie 2 pokoje| Przemków| Huta| Balkon| KlimatyzacjaNa sprzedaż komfor...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rybna, gmina Przemków
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Ewelina Gruszczyńska-Malina

Podobni oglasi