SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
39 810 €
(796 € / m²)
Prodaja
3
1
50 m²
Żołnierska, gmina Podgórzyn

spalnica3
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na part...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Żołnierska, gmina Podgórzyn
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Mariola Jędrzejczyk

Podobni oglasi