SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
101 271 €
(3 617 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Tyrolska, gmina Podgórzyn

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Oferta sprzedaży apartamentu w kompleksie Lake Hill Sosnówka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 28,49 m², zl...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Tyrolska, gmina Podgórzyn
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABN STEPIEN NIERUCHOMOSCI

Małgorzata Kuras

Podobni oglasi