SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
68 276 €
(1 084 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Dworcowa, gmina Osie

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

WYŁĄCZNIE Z MAKLER NIERUCHOMOŚCI mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na parterze dwupiętrowego bloku pr...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Dworcowa, gmina Osie
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Karolina Gorczyńska

Podobni oglasi