SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
223 098 €
(3 781 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Rybaki, gmina Nieporęt

spalnica2
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "Apartamenty Pod Ża...

Nadstropje:
1. nadstropje od 3
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rybaki, gmina Nieporęt
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LECH NIERUCHOMOŚCI

Renata Snarska

Podobni oglasi