SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
150 060 €
(3 335 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Zawada, gmina Myślenice

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy m...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Zawada, gmina Myślenice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BRACIA SADURSCY

Arkadiusz Zemła

Podobni oglasi