SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
140 940 €
(1 830 € / m²)
Prodaja
4
1
77 m²
Miła, gmina Klembów

spalnica4
površina77 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zapraszam na dzień prezentacji w czwartek 21/05/2026r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Szukasz idealnego balansu między komfortem nowoczesne...

Nadstropje:
1. nadstropje od 1
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Miła, gmina Klembów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

WE DO ESTATES WE DO ESTATES

Paulina Roesler

Podobni oglasi