SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
97 850 €
(1 305 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
gmina Gryfice

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z ogródkiem. Nieruchomość po generalnym remoncie, zlokalizowana na parterze, w centrum miasta ...

opremljeno
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

gmina Gryfice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Katarzyna Pykało

Podobni oglasi