SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
412 150 €
(6 542 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
gmina Goleniów

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Oferta sprzedaży 3 pokojowy apartamentu z niesamowitym widokiem na miasto w Hanza Tower. Okna od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie w pełni ume...

Nadstropje:
21. nadstropje od 24
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

gmina Goleniów
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lex House

Adam Myśków

Podobni oglasi