SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
110 514 €
(1 973 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Marwin, gmina Dobczyce

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, ab...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Marwin, gmina Dobczyce
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

EMMERSON Lumico

Beata Borkowska

Podobni oglasi