SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
37 434 €
(1 628 € / m²)
Prodaja
1
1
23 m²
gmina Dąbrowa Tarnowska

spalnica1
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Kawalerka w centrum Dąbrowy Tarnowskiej
Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 22.46 m2 z piwnicą 9.22 m2 znajdującą się na parterze dwupiętrow...

opremljeno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

gmina Dąbrowa Tarnowska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MR Nieruchomości

Marcin Rzepka

Podobni oglasi