SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
88 601 €
(2 215 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Na Stoku, gmina Brody

spalnica2
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośredni...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Na Stoku, gmina Brody
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Podobni oglasi