SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
76 323 €
(2 245 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Na Stoku, gmina Brody

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,62 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedzt...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Na Stoku, gmina Brody
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPERCO SARACEN

Agata Grela

Podobni oglasi