SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
81 295 €
(1 936 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Kormoranów, Gliwice

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Bardzo ładne dwa pokoje na os Sikornik w Gliwicach. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 42m 2 mieszczące się w cztero piętrowym ocieplonym ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Kormoranów, Gliwice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEXT HOUSE

Karolina Sobańska

Podobni oglasi