SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
50 703 €
(1 334 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
Wiejska, Gliwice

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż mieszkanie 1‑pokojowe o powierzchni 38,45 m², na parterze położone w Gliwicach, ul. Wiejska - spokojna i zielona część dzielnicy Stare Łab...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Wiejska, Gliwice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SZAFARCZYK Nieruchomosci

Tymoteusz Szymura

Podobni oglasi