SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
77 483 €
(1 123 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Gliwice

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mieszkanie o powierzchni 69,91 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Gliwicach. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne lokale mieszkalne, co ...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Gliwice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEXT HOUSE

Sławomir Tomczyk

Podobni oglasi