SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
76 588 €
(1 502 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Perkoza, Gliwice

spalnica3
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Przentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy GlIwic Sikornik . Kluczowe informacje TgQPHd|[] Powierzchnia:TgQPHd|[] 51 m²TgQPHd|[]TgQPHd...

opremljeno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Perkoza, Gliwice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NEXT HOUSE

Krystian Bugdol

Podobni oglasi