SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
113 669 €
(2 915 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Cypriana Godebskiego, Gdynia

spalnica2
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

TYLKO U NAS !!
2 POKOJE | CICHA OKOLICA | KLIMATYZACJA | DOBRA KOMUNIKACJA | GDYNIA OKSYWIE
Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie PO GENERALNY...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Cypriana Godebskiego, Gdynia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Wioleta Wilk

Podobni oglasi