SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
104 866 €
(2 497 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Chylońska, Gdynia

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

2 pokoje z balkonem | dwustronne | świetna lokalizacja | Gdynia ChyloniaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,67 m², położone na parter...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Chylońska, Gdynia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Sergiej Pochtovyi

Podobni oglasi