Seznam ponudb
9
9
9
186 092 €
(3 649 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Leśna, Gdynia
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
51 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
2 pokoje w otulinie lasu | Gdynia Mały Kack
Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone przy ul. Leśnej w jednej z najbardziej cenion...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Nadstropje:
2. nadstropje od 3
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Leśna, Gdynia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI