SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
539 140 €
(6 343 € / m²)
Prodaja
3
1
85 m²
Legionów, Gdynia

spalnica3
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Luksusowy apartament w sercu Gdyni Redłowo - gotowy do zamieszkania od zarazNa sprzedaż oferujemy wyjątkowy, 3-pokojowy apartament zlokalizowany w jed...

Nadstropje:
5. nadstropje od 5
Starost oglasa: 319 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Legionów, Gdynia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Filip Stachewicz

Podobni oglasi