SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
198 721 €
(4 056 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Mostek, Gdańsk

spalnica3
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Oferujemy nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do odbioru w prestiżowej części Gdańska. LOKALIZACJA Gdańskie Śródmieście to serce historii i nowoc...

Nadstropje:
4. nadstropje od 4
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Mostek, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk

Podobni oglasi