SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
211 727 €
(3 529 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Starowiejska, Gdańsk

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Do not he...

Nadstropje:
3. nadstropje od 3
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Starowiejska, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME ASSET SP. Z O.O.

Michał Fersten

Podobni oglasi