SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
91 389 €
(3 385 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Mostek, Gdańsk

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksow...

Nadstropje:
1. nadstropje od 4
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Mostek, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME ASSET SP. Z O.O.

Michał Fersten

Podobni oglasi