SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
133 534 €
(3 709 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Malarzy, Gdańsk

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zainwestuj w nowoczesny apartament przy Martwej Wiśle z możliwością odliczenia 23% podatku VAT. LOKALIZACJA Inwestycja Stoczniova znajduje się w dzie...

Nadstropje:
2. nadstropje od 6
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Malarzy, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk

Podobni oglasi