SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
112 811 €
(3 639 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Tysiąclecia, Gdańsk

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2-piętrze w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia w Gdańsku. Niewą...

Nadstropje:
2. nadstropje od 4
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Tysiąclecia, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME EXPERT

Piotr Gołębiowski

Podobni oglasi