SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Hiša in okolica; razgled, poslovno
Garderoba; talne ploščice, naravna svetloba
90 697 €
(3 628 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Twarda, Gdańsk

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę apartamentów inwestycyjnych - idealnych na wynajem, na inwestycję, dla studenta.Cena zawiera vat 23% - ...

Ostalo
Starost oglasa: 82 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Twarda, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patron Nieruchomości Sp. z o.o.

Podobni oglasi