SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
134 078 €
(3 192 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Piastowska, Gdańsk

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na sprzedaż – 2 pokoje do remontu | Przymorze, blisko morza Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3. piętrze w 4-piętrowy...

Nadstropje:
3. nadstropje od 4
Starost oglasa: 87 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Piastowska, Gdańsk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Podobni oglasi